SPORT

Duel Znojma s Vlašimí dopadl smírně jako na podzim
Fotbal 13.4.2019

Ani první soutěžní gól Dźenise Beganoviće nepomohl znojemským fotbalistům ke třem bodům. V utkání proti Vlašimi pouze remizovali 1:1, především v první půli však mohli děkovat výbornému Tondovi Bučkovi a nepřesnosti na kopačkách hostujícího výběru.

Tři body zůstávají ve Znojmě, o výhře nad Žižkovem rozhodl Kunca
Fotbal 30.3.2019

Znojemští fotbalisté na domácím hřišti neztratili ani proti FK Viktorii Žižkov, kterou zásluhou branky Dominika Kuncy ve druhém poločase porazili 1:0.

Orli podlehli Vídni, sezóna jim končí
Hokej 23.3.2019

Znojmo po první třetině, kdy jednou inkasovalo, drželo naděje na obrat sérii, ovšem ve druhém dějství navýšili domácí vedení na čtyři branky.

Výpadek ve třetí třetině stál Znojmo dobře rozehraný zápas
Hokej 20.3.2019

Znojmo ve čtvrtém zápase série hrálo s vítězem základní části vyrovnanou partii a na konci druhé části se díky dvěma trefám Lucianiho dostalo do vedení. Jenže Vídeň čtyřmi góly v závěrečné třetině dokonale otočila zápas a v sérii vede už 3:1.

Třetí čtvrtfinále rozhodovaly silné vídeňské přesilovky
Hokej 18.3.2019

Orli sice ve Vídni skórovali jako první, avšak soupeř vývoj zápasu díky přesilovým hrám otočil a náskok si hlídal až do posledních minut.

Úvod čtvrtfinálové série Orlům zhořkl, ve Vídni inkasovali sedmkrát
Hokej 14.3.2019

Znojemští hráči nezachytili vstup do utkání, již po úvodní třetině museli zápolit s čtyřgólovým náskokem Vídně. Odpověď z holí Orlů ale nepřicházela, naopak domácí v poklidném tempu navyšovali svůj náskok.

Hlavův hattrick na vítězství nad Innsbruckem nestačil
Hokej 11.3.2019

Po první části muselo Znojmo dotahovat dvoubrankový náskok soupeře, který po té druhé ještě o jeden gól narostl. V závěrečné třetině se dlouho hrálo bez branek, na jejím konci Orli stav už jen kosmeticky upravili.

Velká stíhací jízda přihrála Orlům dva body
Hokej 2.3.2019

Znojemští hokejisté vstoupili do utkání velmi nešťastně a po první třetině prohrávali třígólovým rozdílem. Poté se ale nastartovali k velkému obratu. Díky výhře v prodloužení si tak Orli upevnili první pozici v nadstavbové skupině.

Pět vstřelených gólů přineslo pátou výhru v řadě
Hokej 18.2.2019

Nadstavbová část zatím vychází Orlům na výbornou, výhra nad Dornbirnem se ovšem nerodila vůbec jednoduše.

Jeden gól Znojmu proti Grazu na vítězství nestačil
Hokej 26.1.2019

Znojmo inkasovalo v první a druhé třetině vždy po jedné brance. V té závěrečné soupeř nejprve odskočil na třígólový rozdíl, Orlům se sice poté podařilo snížit, avšak rakouský tým korunoval svoji výhru čtvrtým zásahem, a domácí tak definitivně ztratili naději na první šestku.

Orli vezou z Innsbrucku výhru
Hokej 21.1.2019

Znojmo vstoupilo do utkání o chlup lépe než domácí, ve vyrovnaných prvních dvou třetinách však nedokázalo Žraloky zlomit. To se podařilo až ve třetím dějství, kdy hosté třikrát skórovali a rozhodli o svém vítězství.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Přestřelka s Vídní body nepřinesla
Hokej 7.1.2019

Znojemští ztráceli na Vídeň pět branek, dokázali náskok snížit na rozdíl pouze jediné. Hosté ale poté opět udeřili a Orli už neměli dostatek sil na zvrácení nepříznivého skóre.

Vzepětí v závěru Znojmu nestačilo
Hokej 2.1.2019

Znojmo na Nový rok nestačilo v divoké přestřelce na Linz. Domácí sice vedli, poté ale postupně inkasovali od efektivního soupeře šest branek.

Hodně emocí, málo gólů. Orli na Villach nestačili
Hokej 18.12.2018

Orlům v souboji s Villachem nevyšla zejména druhá třetina zápasu, v níž inkasovali tři góly a ztrátu 0:4 už nedohnali. Gólově se prosadili Špaček a Luciani, závěrečný tlak se ale rozmělnil v bouřlivých emocích vyvolaných kontroverzními výroky sudích.

Znojmo z dramatické přestřelky se Záhřebem bere dva body
Hokej 10.12.2018

Domácí podobně jako proti Klagenfurtu začali výborně a po první části vedli o tři góly. Hosté však zbraně nesložili, ve druhé třetině dvěma brankami snížili a v té třetí dokonali obrat. Ale ani Znojmo se nevzdalo, nejprve v závěru srovnalo a v samostatných nájezdech vybojovalo bonusový bod.