SPORT

Na hřišti posledního Táborska prohrálo Znojmo brankou  v nastavení
Fotbal 29.10.2018

Na hřišti posledního Táborska prohrálo Znojmo brankou v nastavení

Znojemští fotbalisté prohráli třetí zápas v řadě. Na půdě dosud posledního FC MAS Táborska, které před vzájemným zápasem uhrálo jednu výhru podlehli 0:1, když se o branku v nastavení postaral Pavel Vandas.

V Klagenfurtu rozhodla první třetina. Znojmo těsně prohrálo
Hokej 29.10.2018

Ač znojemští hokejisté vstoupili do utkání v Klagenfurtu lépe a díky Mrázkovi vedli ve čtvrté minutě 1:0, domácí ještě v první dvacetiminutovce skóre otočili a hubené vedení udrželi až do závěrečného hvizdu.

Po velké bitvě plně šancí brali tři body Orli
Hokej 27.10.2018

Znojmo sehrálo na domácím ledě proti Fehérváru dramatický zápas plný šancí a zvratů. Z stavu 3:3 rozhodla o zisku tří bodů pro domácí přesilovka pět na tři a trefa Camerona Braese osm minut před koncem. Dva góly vstřelil Petr Mrázek, prosadil se i Radim Matuš.

V říjnu si ve Znojmě zasportujete zdarma. Buďte v pohybu se Dny zdraví
Sport 5.10.2018

Podzim je tady a s ním i oblíbená série sportovních aktivit – Podzimní Dny zdraví. Znojmáci budou tančit, běhat, dají si do těla na Fit Maratonu a nově si i zasoutěží. Zasportovat zdarma si můžete v termínu od 8. do 19. října.

Znojmo doma rozstřílelo Ústí
Fotbal 22.9.2018

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

V souboji posledních Znojmo porazilo Třinec
Fotbal 18.8.2018

Souboj dvou celků na chvostu tabulky dopadl lépe pro domácí ze Znojma. Přes pohledný fotbal Třinec prohrál po gólech Helíska a St. Hillairyho 0:2.

Chrudim skolila Znojmo čtyřmi brankami
Fotbal 12.8.2018

Chrudimští fotbalisté slaví premiérové vítězství ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE! Proti Znojmu na vlastním hřišti sice rychle inkasovali, po brzkém vyrovnání a neproměněné penaltě si na druhou půlku nachystali velkolepé představení.

Znojmo doma po velkém tlaku jen remizovalo s Varnsdorfem
Fotbal 21.7.2018

Loni Znojmo oba zápasy s Varnsdorfem prohrálo. Tentokrát bylo lepším celkem a celý zápas si vytvářelo velký tlak a výsledná remíza je tak pro domácí velkou ztrátou, pro hosty je bod navýsost cenný.

Viktorka bere bod ze Znojma
Fotbal 7.5.2018

Dvacet kol. Takhle dlouhá je šňůra Pražanů bez plichty. Na jihu Moravy šli po otočení skóre Batiojou a Kuchtou dokonce do vedení. Remízový výsledek, který se Viktorce obloukem vyhýbal, byl ztvrzen nejlepším střelce Znojma Javůrkem.

Vítkovice vybojovaly bod ve Znojmě
Fotbal 26.3.2018

Necelá pětistovka fanoušků, kteří zavítali na tento duel branku neviděla. Druhá půle přinesla marnou útočnou snahu domácích, kteří se snažili projít přes pevnou obrannou hráz soupeře, ale nepodařilo se.

Znojmo v oslabení získalo proti Ústí zaslouženě tři body
Fotbal 19.3.2018

Znojmo zaslouženě porazilo svého soupeře, třebaže většinu zápasu hrálo v oslabení. Dokázalo odrazit všechny útoky a kromě penalty a šance Ústí v samém závěru nemusel Veselý nijak vážněji zasahovat.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Orli se rozloučili se sezónou bodem z ledu Bolzana
Hokej 5.3.2018

Znojemští hokejisté do posledního zápasu nadstavbové části vstoupili skvěle a po dvaceti minutách vedli po gólech Čípa, Zajíce a Špačka 3:0. Šokovaní domácí ale ve druhé části vyrovnali, a zajistili si tak v souboji na dálku s Fehérvárem poslední postupové místo do play-off.

Znojmo rozdrtilo Villach, stále tak drží naději na play-off
Hokej 28.2.2018

Domácí tým od začátku zápasu jasně dominoval, v každé třetině nasázel soupeři po dvou brankách. Výkon znojemských hráčů korunovala nula na kontě brankáře Tomáše Halásze.

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo
Hokej 9.2.2018

Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl tří branek a kosmetická úprava Dominika Tejnora čtyři minuty před koncem již vliv na majitele tří bodů neměla.

Yellow Horn vystřelil Znojmu první výhru v nadstavbě
Hokej 5.2.2018

Utkání Orlů proti Bolzanu mělo jediného střelce. Tím se v jednadvacáté minutě stal domácí útočník Colton Yellow Horn. Díky jeho brance a čistému kontu Marka Schwarze si Jihomoravané připisují v nadstavbě první tři body.