SPORT

Atraktivní utkání Budějovic ve Znojmě skončilo remízou
Hokej 15.10.2017

Oba celky si vytvořily řadu gólových možností, Jihočeši jich měli hlavně ve druhém dějství víc. Nicméně branky padaly jen mezi 13. a 16. minutou, kdy nejprve poslal hosty do vedení Wermke, ale konečnou remízu 1:1 zařídil znojemský střelec Růsek.

Třinec otočil zápas se Znojmem a je druhý
Fotbal 1.10.2017

Třinecký expres nezastavilo ani Znojmo. V první půli to vypadalo, že hosté postavili dobrou zábranu, ale po změně stran jí slezský vlak prorazil a zaslouženě získal tři body za vítězství 2:1.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Druhý víkendový zápas Orlům nevyšel, přesto proti Záhřebu berou bod
Hokej 25.9.2017

Orli vstoupili do zápasu aktivněji, přesto se vedení ujali hosté. Znojmo srovnalo, ale ve druhém dějství se scénář opakoval. Třetí dvacetiminutovka o vítězi nerozhodla, v prodloužení pak byli úspěšnější hosté.

Znojmo doma otočilo zápas s Táborskem
Fotbal 25.9.2017

S Jihočechy Znojmo sice prohrávalo, ale brzy srovnal Jakub Teplý a vítěznou branku přidal svým prvním gólem v druhé půli střídající David Štrombach.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Znojmo proti Frýdku-Místu urvalo důležitou výhru
Fotbal 19.8.2017

V první půli měli domácí převahu, kterou přetavili ve vedení. V úvodu druhého dějství však dokázal soupeř vyrovnat a strhlo se drama, které svým prvním ligovým gólem rozlouskl v 85. minutě Jarda Svozil.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Ve Frýdku-Místku si Znojmo připsalo přesvědčivou výhru
Fotbal 15.5.2017

V přímém přenosu České televize nedalo Znojmo zachraňujícímu se Frýdku-Místku šanci. Do vedení hosty v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub.

Postup do ligy pro Olomouc trefil hattrickem Chorý
Fotbal 4.5.2017

SK Sigma Olomouc je zpět v elitní soutěži. Hanáci vyhráli ve Znojmě vysoko 4:1 a domácí porazili rozdílem třídy. Hvězdou zápasu byl útočník Tomáš Chorý, který dal hattrick. Čtyři kola před koncem má Sigma postup jasný.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem
Fotbal 15.4.2017

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Oslabeného soupeře z Prostějova udolalo Znojmo v závěru utkání
Fotbal 31.3.2017

Dlouho to vypadalo, že Prostějov svůj těsný náskok uhájí, Znojmo se proti jeho pevné obraně nemohlo dlouho prosadit, navíc jej srážely nepřesné přihrávky. Čtvrt hodiny před koncem však přeci jen prolomil střelecké trápení Klíma, na kterého vzápětí navázal Šamánek, Klíma dal poté svojí druhou trefou výsledku konečnou podobu.

Znojmo veze z Pardubic tři body
Fotbal 18.3.2017

V deštivém sobotním dopoledni se z vítězství radoval na Vinici hostující celek Znojma. O jejich výhře rozhodla branka z úvodu zápasu a protože do konce utkání se domácím nepodařilo srovnat, zůstávají bez bodu.

České Budějovice si odvezly ze znojemské půdy bod
Fotbal 11.3.2017

Domácí se dostali do vedení po vytvořeném tlaku v prvním poločase, který gradoval brankou Javůrka. Úvod druhé půle zase vyšel lépe Jihočechům, kteří zaslouženě srovnali díky Petru Benátovi.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.